Відповідальний геймінг bcgameua.com

Ми заохочуємо відповідальну гру, тому що хочемо, щоб наші користувачі отримали задоволення, граючи на BC.game. Ми допомагаємо з інструментами управління, які дозволяють вам встановлювати та контролювати власні ліміти, і ми дозволяємо нашим гравцям самим визначати межі відповідальної гри. Азартні ігри ніколи не повинні обтяжувати ваше життя ні фінансово, ні емоційно. Це лише форма розваги.

Витрати понад ваш бюджет, позичення грошей для гри або використання грошей, виділених на інші цілі, можуть призвести до значних проблем для вас і оточуючих вас людей. Це просто нерозумно, тому робіть ставки відповідально та отримуйте задоволення! Ми хочемо, щоб ви отримували задоволення від гри на BC.game!

Співробітники нашої Служби підтримки клієнтів проходять курс підвищення кваліфікації з питань азартних ігор та пов'язаних із ними проблем.

Отримання допомоги

Ми рекомендуємо гравцям звертатися за додатковою допомогою в організації самодопомоги. Існує безліч організацій, які пропонують надати допомогу та підтримку людям, у яких виникли проблеми з азартними іграми.

Наступні веб-сайти надають рекомендації та поради. На кожному з них вказана адреса електронної пошти та номери телефонів довіри, за якими ви можете звернутися, якщо вам знадобиться підтримка та конфіденційна порада:

 • www.gamcare.org.uk
 • www.gamblersanonymous.org
 • www.gamblingtherapy.org

Чи є у вас проблеми з азартними іграми?

Поставте собі такі питання, якщо ви вважаєте, що у вас може бути проблема з азартними іграми:

 • Чи порушували інші люди тему ваших азартних ігор?
 • Чи доводилося вам брехати, щоб приховати кількість часу та грошей, які ви витратили на азартні ігри?
 • Чи змушують вас розчарування, суперечки чи прикрості почати грати в азартні ігри?
 • Чи продовжуєте ви грати в азартні ігри протягом тривалого часу та на самоті?
 • Чи відволікаєтесь ви від навчання чи роботи, щоб пограти в азартні ігри?
 • Чи граєте ви в азартні ігри, щоб уникнути нещасного нудного життя?
 • Ви не наважуєтеся витратити "ігровий бюджет" на щось інше?
 • Чи втратили ви інтерес до друзів, сім'ї чи захоплень через азартні ігри?
 • Чи вважаєте ви, що після програшу ви повинні якнайшвидше спробувати відіграти свої втрати?
 • Чи відчуваєте себе втраченим і зневіреним, коли граєте в азартні ігри, і у вас закінчуються гроші, і вам потрібно якнайшвидше знову почати грати?
 • Чи граєте ви в азартні ігри доти, доки не програєте всі гроші?
 • Чи ви крали, займали або брехали, щоб сплатити борги за азартними іграми або отримати гру?
 • Чи відчуваєте ви депресію через те, що часто граєте?

Чим більше "так" ви відповіли на ці питання, тим вища ймовірність того, що у вас є залежність від азартних ігор, і, можливо, вам варто звернутися за порадою та допомогою.

Управління своєю грою

Для гравців, які часто грають в азартні ігри, часто доводиться перевищувати свій бюджет. Для того, щоб ваші витрати на азартні ігри були посильними, ми радимо скласти конкретний бюджетний план.

Іноді люди звертаються за допомогою лише у кризовій ситуації та заперечують масштаби своїх проблем. Якщо ви думаєте, що у вас може бути проблема, чесно запитайте себе про це і поставте собі за мету припинити грати в азартні ігри на два тижні або місяць як тест. Слідкуйте за своїм душевним станом: у вас може бути проблема, якщо ви не можете досягти цієї мети, і, можливо, вам буде корисно обговорити свою ситуацію з психологом.

Самовиключення

Будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, яка проконсультує вас про доступні варіанти, якщо ви відчуваєте, що азартні ігри виходять з-під контролю, і ви хотіли б ввести деякі обмеження на ігровий процес.

Самовиключення або відмова від гри

BC.game дає вам право назавжди відмовитися грати на сайті, якщо ви вважаєте, що у вас є проблеми з азартними іграми або просто хочете зробити вимушену перерву. Вам буде заборонено грати на BC.game, якщо ви самі так вирішите. Все, що потрібно зробити, це зв'язатися з нашою Службою підтримки клієнтів.

Також можна запобігти доступу до ставок, ігор або гральних закладів в Інтернеті за допомогою різного програмного забезпечення. Наприклад, Gamblock™ www.gamblock.com блокує доступ до сайтів азартних ігор в Інтернеті і допомагає гравцям уникнути проблем, пов'язаних з необмеженими азартними іграми.

Запобігання азартним іграм для неповнолітніх

Щоб грати на сайті BC.game Ukraine, вам має бути не менше 18 років. Щоб переконатися, що жодна особа, яка не досягла повноліття, не має доступу до наших ігрових сайтів, ми проводимо перевірки. Надання нечесної або неточної інформації про вік гравця може призвести до цивільного та/або кримінального переслідування та позбавлення виграшу.

Розробник сайту Михайло

Я розробник веб-сайтів з багатим досвідом у сфері онлайн-гемблінгу. Моя кар'єра почалася з захоплення веб-технологіями та прагнення створювати інноваційні рішення у цій галузі. Спеціалізуюся на розробці інтерфейсів користувача, забезпечуючи високу продуктивність і відмінну якість взаємодії з користувачем. У моєму портфоліо – робота над кількома успішними проектами у сфері онлайн-казино, включаючи сайт BC.Game. Моя мета – створювати платформи, які не тільки відповідають технічним стандартам, але й надають користувачам захоплюючий та безпечний ігровий досвід. У вільний час я продовжую вивчати нові технології та тенденції у веб-розробці, щоб залишатися на передньому краї індустрії.

Автор сайта Михаил

Социальные сети автора:

Рейтинг:
5/5
BC.game
Welcome Pack бонуси +1260% с 4-х депозитів до $220,000 BCD
Time left: 13:47